Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Захист бренду та репутації

Відправити заяву | Нормативно-правова база

На перший погляд, незаконне використання контенту (піратство) в мережі Інтернет — не тільки зображень, статей, книг, музики або фільмів, але й логотипів та фірмових найменувань — не має ніякого стосунку до антивірусної безпеки.

Проте в більшості випадків сайти, що незаконно поширюють на своїх сторінках плоди чужої інтелектуальної праці або засоби індивідуалізації інших компаній, містять також віруси та троянців.

Необережні користувачі, які завантажують піратський контент, отримують в навантаження різні комп'ютерні «хвороби». Іноді досить просто зайти на піратський сайт, щоб підхопити інфекцію, — навіть завантажувати нічого не потрібно. Також часто пірати підробляють свої сайти під ресурси відомих правовласників контенту, а недосвідчений користувач не зможе навіть запідозрити, що завантажує звідти файли незаконно, — так користувачів втягують у ненавмисне порушення закону, роблять спільниками адміністративного правопорушення, а часом — і злочину.

Щоб допомогти користувачам Dr.Web знизити зазначені вище ризики, а сумлінним правовласникам — відчувати себе захищеними, у веб-антивірусі Dr.Web SpIDer Gate (він входить до складу Dr.Web Security Space та Dr.Web Desktop Security Suite, Комплексний захист) передбачена спеціальна база даних, в яку вносяться записи з формулюванням: «URL заблокований за зверненням правовласника».

На цій сторінці будь-який власник виключного права на контент може заповнити та відправити в ТОВ «Доктор Веб» заяву з інформацією про порушення належного йому виключного права на використання контенту в мережі Інтернет, після чого вказаний правовласником URL може бути внесений в базу даних Dr.Web SpIDer Gate з формулюванням: «URL заблокований за зверненням правовласника». Користувачі Dr.Web, які включили цю опцію (за умови, що вона є в використовуваному ними продукті Dr.Web), дізнаються про це з повідомлення програми та не зможуть завантажити дані, розташовані за адресою URL, яку вказав правовласник.

Заявити про незаконне використання контенту